Moderná spálňa s uložným priestorom

Zladiť spálňu so zvyškom domu, môže byť ľahšie, ako sa zdá. Modernú a priestrannú spálňu sme ladili do farieb dreva, sivej a doplnili o doplnky zelenej farby. Vstavaná skriňa poskytuje dostatok úložného priestoru.

Priestranná kuchyňa spojená s obývačkou

Priestranná kuchyňa s nádychom moderných prvkov poskytuje dostatok úložného priestoru aj tam, kde by ste ho nečakali. Veľká pracovná doska zabezpečí pohodlné varenie nedeľného obeda. Jedálenský stôl má perfektné umiestnenie, priamo v strede miestnosti. Štýlová obývacia miestnosť je zladená do jemných a svetlých farieb. Celá miestnosť je priestranná, svetlá, štýlová a zároveň tak trochu minimalistická. Schody vedú do vrchnej časti miestnosti a posyktujú miestno pre oddych alebo detskú zábavu na sieti.

Pracovňa na mieru

Pokiaľ pracujete z domu je pre vás poriadna pracovňa nevyhnutnosťou. Miestnosť disponuje dostatkom úložného priestoru a modernými prvkami. Drevený stôl uprostred miestnosti dodáva celému priestoru eleganciu.

Jemný interiér s nábytkom na mieru

Tento byt vás očarí na prvý pohľad. Jemné farby interiéru a použitie dreva zaručia, že z neho budete cítiť teplo domova. Nábytok na mieru zase zaručuje, že priestor je ideálne využitý a presne podľa predstáv majiteľov. Bonusom pri takejto realizácii sú skryté úložné priestory, napríklad žehliaca doska zabudovaná v skrinke hneď vedľa práčky alebo úložný priestor, ktorý sa nachádza priamo pod schodmi.

Vizualizácia – Kúpeľňa do chaty

Kúpeľňa do rekreačného objektu – chaty. Malý priestor sme sa snažili využiť maximálne efektívne s dôrazom na jednoduchý štýl v odtieňoch sivej, bielej a zemitej / drevenej.

Vizualizácia – Svetlá spálňa so vstavanou skriňou

Interiér spálne v jednoduchom svetlom štýle. Spálňa poskytuje množstvo priestoru, je jednoduchá na údržbu a dopĺňa ju vstavaná skriňa s dostatkom priestoru na uloženie vecí.

Vizualizácia – kompaktná kúpeľňa v tmavej farbe

Riešenie pre klienta, ktorý si prial kúpeľnu pre rodičov, ktorá bude spojená so spálňou. Aj napriek malej dispozícii ponúka komfort samostatných hygienických zariadení. Tmavé odtiene kúpeľne dopĺňa drevená stena za zrkadlom a reflektorové osvetlenie, ktoré efektne presvetľuje priestor.

Biely interiér s drevenými prvkami

Obývačková stena spolu s knižnicou tvoria dominantné prvky a zároveň zachovávajú priestor ľahký a vzdušný. V podobnom štýle sme realizovali aj kuchyňu a výsledkom je dizajnovo ucelený priestor v oboch izbách, ktorý pôsobí moderne a zároveň si zachováva čistotu.

Moderný interiér – teplé odtiene dreva a biela

Dominantou tohto interiéru sa stala kombinácia nami obľúbenej bielej farby a dreva. Teplejší odtieň drevených povrchov ladí s podlahou a skutočne navodzuje útulnú atmosféru so zachovaním vzdušnosti a modernosti priestoru. Originálnym prvkom tejto realizácie sú vstavané úchytky na kuchynskej linke a predsieňovej skrini, ktoré sú nielen dizajnové, ale aj praktické. Celý priestor je moderne nadčasový a dáva majiteľom možnosť doplniť si ho podľa vlastných predstáv.

Moderný interiér s nábytkom na mieru

Zariadenie tohto domčeka učaruje na prvý pohľad. Hoci sa nesie v modernom štýle, je z neho cítiť teplo domova. Neutrálne farby bielej, sivej či čiernej sú doplnené drevom, teplým osvetlením a farebnými doplnkami. Nábytok na mieru zase zaručuje, že priestor je ideálne využitý a podľa predstáv majiteľov. Bonusom pri takejto realizácii sú skryté úložné priestory, napríklad špajza, do ktorej sa vchádza cez kuchynskú stenu, alebo skrytá rozvodná skrinka v predsieni.