Realizácia – Pracovňa

Pokiaľ pracujete z domu je pre vás poriadna pracovňa nevyhnutnosťou. Miestnosť disponuje dostatkom úložného priestoru a modernými prvkami. Drevený stôl uprostred miestnosti dodáva celému priestoru eleganciu.

Jemný interiér s nábytkom na mieru

Tento byt vás očarí na prvý pohľad. Jemné farby interiéru a použitie dreva zaručia, že z neho budete cítiť teplo domova. Nábytok na mieru zase zaručuje, že priestor je ideálne využitý a presne podľa predstáv majiteľov. Bonusom pri takejto realizácii sú skryté úložné priestory, napríklad žehliaca doska zabudovaná v skrinke hneď vedľa práčky alebo úložný priestor, ktorý sa nachádza priamo pod schodmi.

Vizualizácia – Kúpeľňa do chaty

Kúpeľňa do rekreačného objektu – chaty. Malý priestor sme sa snažili využiť maximálne efektívne s dôrazom na jednoduchý štýl v odtieňoch sivej, bielej a zemitej / drevenej.

Vizualizácia – Svetlá spálňa so vstavanou skriňou

Interiér spálne v jednoduchom svetlom štýle. Spálňa poskytuje množstvo priestoru, je jednoduchá na údržbu a dopĺňa ju vstavaná skriňa s dostatkom priestoru na uloženie vecí.

Vizualizácia – kompaktná kúpeľňa v tmavej farbe

Riešenie pre klienta, ktorý si prial kúpeľnu pre rodičov, ktorá bude spojená so spálňou. Aj napriek malej dispozícii ponúka komfort samostatných hygienických zariadení. Tmavé odtiene kúpeľne dopĺňa drevená stena za zrkadlom a reflektorové osvetlenie, ktoré efektne presvetľuje priestor.

Biely interiér s drevenými prvkami

Obývačková stena spolu s knižnicou tvoria dominantné prvky a zároveň zachovávajú priestor ľahký a vzdušný. V podobnom štýle sme realizovali aj kuchyňu a výsledkom je dizajnovo ucelený priestor v oboch izbách, ktorý pôsobí moderne a zároveň si zachováva čistotu.

Moderný interiér – teplé odtiene dreva a biela

Dominantou tohto interiéru sa stala kombinácia nami obľúbenej bielej farby a dreva. Teplejší odtieň drevených povrchov ladí s podlahou a skutočne navodzuje útulnú atmosféru so zachovaním vzdušnosti a modernosti priestoru. Originálnym prvkom tejto realizácie sú vstavané úchytky na kuchynskej linke a predsieňovej skrini, ktoré sú nielen dizajnové, ale aj praktické. Celý priestor je moderne nadčasový a dáva majiteľom možnosť doplniť si ho podľa vlastných predstáv.

Moderný interiér s nábytkom na mieru

Zariadenie tohto domčeka učaruje na prvý pohľad. Hoci sa nesie v modernom štýle, je z neho cítiť teplo domova. Neutrálne farby bielej, sivej či čiernej sú doplnené drevom, teplým osvetlením a farebnými doplnkami. Nábytok na mieru zase zaručuje, že priestor je ideálne využitý a podľa predstáv majiteľov. Bonusom pri takejto realizácii sú skryté úložné priestory, napríklad špajza, do ktorej sa vchádza cez kuchynskú stenu, alebo skrytá rozvodná skrinka v predsieni.

Moderný interiér s drevom a bielou

Pri tomto veľkorysom interiéri sme mali možnosť posúvať ho do súčasnej podoby takmer od začiatku. Od kuchyne a vstavaných skríň až po originálny nábytok na mieru. Prevažujú neutrálne farby ako biela a šedá, čo dopĺňajú príjemné odtiene hnedej – ako na dreve, tak na koberci v detských izbách a spálni.

Moderný svetlý interiér s drevom

Moderný priestranný interiér tohto bytu sme chceli zachovať vzdušný a odľahčený. Prevažujú preto odtiene bielej a svetlého dreva, ako v kuchyni, tak aj na chodbách či na schodoch. Priestor pôsobí príjemne a útulne, zároveň si zachováva čistotu a moderný vzhľad.