Spálňa v apartmáne spojená s kúpeľňou

Vitajte v spálni, ktorá prináša nový štandard komfortu a štýlu. Naša realizácia apartmánu prináša do vášho domova spojenie spálne s kupelnou – dokonale pohodlný a praktický koncept. Tu sa pohodlie stretáva s eleganciou. Priestranná spálňa je spojená s luxusnou kúpeľňou, čím vytvára priestor pre oddych, ktorý zároveň pôsobí aj ako súkromné útočisko. Skvelý dizajn a praktické riešenia sa stretávajú, aby poskytli vám alebo vašim hostiam to najlepšie z oboch svetov – pohodlie a estetiku.

Hosťovské izby v hotelovom apartmáne

Hostovská izba ako útočisko v prírode. Tapety s nádhernými horami prinášajú do stien krásu a pokoj prírody. Vyhliadnite si dokonalý oddychový priestor pre vašich hostí, vybavený pohodlnými postelami, stolíkmi, TV a ďalšími komfortnými prvkami. Tapety s panorámou hôr poskytujú nezabudnuteľný výhľad a príjemnú atmosféru. Umožnite vašim hostom zažiť prírodnú krásu bez toho, aby museli opustiť váš domov. Nechajte ich oddýchnuť v štýlovom a útulnom prostredí, ktoré sa stane ich osobným útočiskom počas pobytu.

Štýlová biela kuchyňa

Kuchyňa je srdcom domova a jej dizajn má veľký vplyv na celkovú atmosféru a pohodlie. Kombinácia bielej farby a mramoru je nadčasová a obľúbená nielen medzi dizajnérmi, ale aj medzi samotnými obyvateľmi. Drevená podlaha prináša do priestoru prírodný a útulný pocit, zatiaľ čo biele farby dodávajú kuchyni ľahkosť a sviežosť.

Moderný interiér s drevom

Jednoduchý interiér s nádychom teplého domova. Pri dizajnovaní sme využili každý priestor. Drevené prvky oživujú priestor a perfektne ladia so zvyškom domácnosti.

Svetlosivý interiér pre rodinu

Jemné farby sivej a bielej spolu dokonale pasujú v tomto priestrannom dome. Zachovali sme čo najviac prírodzeného svetla, ktoré miestnosti rozžaria. Šikovne skryté úložné priestory poskytujú dostatok priestoru na pohyb.

Elegantný šatník na mieru

Šatník na mieru pre manželský pár spĺňa predstavy majiteľov. Elegantný a zároveň funkčný s dostatkom priestoru.

Biely interiér v elegantnom štýle

Zaujímavý interiér plný prelínania sa svetlej a tmavej farby. Moderný interiér má zaujímavé dizajnérske prevedenia v niektorých miestnostiach domu. Čisté línie a presnosť sa nevie v každej časti.

Moderný tmavý interiér na mieru

Zariadenie tohto domu zaujme už na prvý pohľad. Hoci sa nesie v modernom štýle, je z neho cítiť teplo domova. Neutrálne farby bielej, sivej či čiernej sú doplnené kvalitným drevom, teplým osvetlením a modernými prvkami. Priestor je ideálne využitý a podľa predstáv majiteľov. Bonusom pri takejto realizácii sú skryté úložné priestory.

Svetlý moderný interiér v bielej farbe

Moderný a priestranný interiér tohto bytu je vzdušný a svetlý. Prevažujú odtiene bielej a svetlého dreva, ktoré spolu s modernými prvkami dotvárajú čaro domova. Priestor pôsobí príjemne a útulne, zároveň si zachováva čistotu a moderný vzhľad.

Moderná spálňa s uložným priestorom

Zladiť spálňu so zvyškom domu, môže byť ľahšie, ako sa zdá. Modernú a priestrannú spálňu sme ladili do farieb dreva, sivej a doplnili o doplnky zelenej farby. Vstavaná skriňa poskytuje dostatok úložného priestoru.