Predsieň s nábytkom na mieru

Priestranná predsieň poskytuje dostatok úložného priestoru, vďaka ktorému môžete zimné bundy a topánky šikovne skryť. Závesné vešiaky pre pohodlné zavesenie búnd a pohodlné sedenie pri obúvaní. Poličky môžu slúžiť na obloženie potrebných vecí alebo na zkrášlenie priestoru modernými doplnkami.

Tyrkysovo-červená detská izba na mieru

Detská izba pre dvoch chlapcov s rozdielnymi záľubami bola orieškom, ktorý hravo rozlúskol architekt Michal Skrak. My sme sa, ako obvykle, chopili výroby nábytku na mieru. Výsledkom je dizajnovo zariadená tyrkysovo-červená detská izba, ktorá bude robiť radosť a slúžiť, aj keď chlapci vyrastú. Dominantou je netradičná poschodová posteľ, kde má každý z chlapcov svoj kútik, spoločným miestom na hranie je priestor pod vrchnou posteľou. Písacie stoly sú prakticky navrhnuté pri oknách, nechýba ani veľa úložného priestoru a dostatok miesta na hranie.

Túto realizáciu ste mohli vidieť aj v TV JOJ v relácii Nové bývanie dizajn. Pozrieť si ju môžete z archívu na videu nižšie.

Všetky realizácie s TV JOJ

Biele predsieňové skrine so vstavanými úchytkami

Šatníkové skrine majú v predsieni nepochybne praktické využitie, to však neznamená, že nemôžu zaujať aj dizajnom. Čisté línie a vstavané úchytky nadväzujú na kuchyňu, biela farba skríň vizuálne ponecháva otvorený priestor.

Biela detská izba na mieru s vyvýšeným miestom

Detská izba nemusí hýriť farbami, aby bola hravá a útulná. Biela farba má mnoho výhod – jednou z nich je optické šetrenie priestoru, ale aj pocit čistoty a univerzálnosť. Biely nábytok na mieru prakticky vypĺňa priestor izby a poskytuje plnohodnotné miesto na spanie, hranie aj učenie. Zaujímavým spôsobom je riešený priestor nad skriňami, vysoké stropy nám umožnili vytvoriť vyvýšený priestor na hranie s príjemným výhľadom. Prekvapí aj množstvo úložného priestoru – nielen vstavané skrine na mieru, ale aj množstvo skriniek a šuplíčkov pod oknami, pod posteľou či v schodoch.

Detská izba s poschodovou posteľou uprostred

Poschodová posteľ uprostred izby? Prečo nie! To si povedal architekt Michal Skrak a s návrhom súhlasili aj rodičia. Na vytvorení tohto originálneho nábytku na mieru sa už podieľali naši stolári z WSD a ako bolo vidno na tvárach rodičov aj detí, všetci boli s výsledkom práce spokojní. Takéto umiestnenie nábytku je síce neštandardné, ale práve týmto originálnym riešením sa podarilo rozdeliť jednu izbu pre dve sestry bez priečky a tak, aby bol priestor čo najlepšie využitý a poskytoval aj súkromie. Túto realizáciu ste mohli vidieť aj v TV JOJ v relácii Nové bývanie dizajn. Pozrieť si ju môžete z archívu na videu nižšie.

Všetky realizácie s TV JOJ

Svetlý nábytok do detskej izby

Detská izba pre dvoch malých súrodencov poskytuje všetko, čo jeho obyvatelia potrebujú. Netradične riešenú „poschodovú“ posteľ, kopec úložného priestoru, miesto na hranie aj pracovné stoly. Realizácia vznikla v spolupráci s TV JOJ a mohli ste ju vidieť  v Novom bývaní dizajn. Náš kúsok práce môžete vidieť na nábytku na mieru, ktorý je dizajnovo nadčasový a deti z neho určite tak skoro nevyrastú. Video realizácie si môžete pozrieť nižšie.

Všetky realizácie s TV JOJ

Drevený nábytok do reštaurácie

Drevo je naše, a tak sme si aj túto realizáciu nábytku pre reštauráciu Poetika skutočne vychutnali. Tento podnik si skrátka zaslúžil kvalitný nábytok, ktorý nielenže poslúži dlhé roky, ale aj dotvorí atmosféru historického interiéru. Masívny nábytok, drevené obklady na stenu aj barový pult – to je kúsok našej práce, ktorý, veríme, bude tešiť zákazníkov rovnako ako dobré jedlo.

Drevený nábytok do vintage interiéru

Nábytok na mieru dotvára štýlový, ale útulný vintage interiér v bielo-šedých tónoch. Obývačka nadväzuje na kuchyňu, ktorej dvierka ladia s drevenou TV stenou. Zariadenie tejto obývačky s kuchyňou vzniklo v spolupráci s TV JOJ a architektom Michalom Skrakom. Diel Nového bývania, v ktorom túto realizáciu nájdete, si môžete pozrieť  nižšie.

Všetky realizácie s TV JOJ

Predsieňová stena na mieru

Predsieňová stena naplno využíva priestor a poskytuje úložný priestor aj sedenie v jednom. Okrem topánkovníka, vešiakov a poličiek ukrýva rozvodovú skrinku, ku ktorej je jednoduchý prístup, a pritom nešpatí priestor. Samozrejmosťou je praktické podsvietenie.

Moderná obývačková stena na mieru

Pokiaľ máte v obývačke veľa miesta, tmavých farieb sa nemusíte vôbec báť. Dokonca aj čierna pôsobí v kombinácii so sivou stenou a s odtieňmi dreva veľmi ľahko a štýlovo. Príjemné podsvietenie už len dotvára pohodovú atmosféru pri televíznych večeroch.