Húpacia sieť na mieru

Biela detská izba na mieru s vyvýšeným miestom

Detská izba nemusí hýriť farbami, aby bola hravá a útulná. Biela farba má mnoho výhod – jednou z nich je optické šetrenie priestoru, ale aj pocit čistoty a univerzálnosť. Biely nábytok na mieru prakticky vypĺňa priestor izby a poskytuje plnohodnotné miesto na spanie, hranie aj učenie. Zaujímavým spôsobom je riešený priestor nad skriňami, vysoké stropy nám umožnili vytvoriť vyvýšený priestor na hranie s príjemným výhľadom. Prekvapí aj množstvo úložného priestoru – nielen vstavané skrine na mieru, ale aj množstvo skriniek a šuplíčkov pod oknami, pod posteľou či v schodoch.

Detská izba s poschodovou posteľou uprostred

Poschodová posteľ uprostred izby? Prečo nie! To si povedal architekt Michal Skrak a s návrhom súhlasili aj rodičia. Na vytvorení tohto originálneho nábytku na mieru sa už podieľali naši stolári z WSD a ako bolo vidno na tvárach rodičov aj detí, všetci boli s výsledkom práce spokojní. Takéto umiestnenie nábytku je síce neštandardné, ale práve týmto originálnym riešením sa podarilo rozdeliť jednu izbu pre dve sestry bez priečky a tak, aby bol priestor čo najlepšie využitý a poskytoval aj súkromie. Túto realizáciu ste mohli vidieť aj v TV JOJ v relácii Nové bývanie dizajn. Pozrieť si ju môžete z archívu na videu nižšie.

Všetky realizácie s TV JOJ

Svetlý nábytok do detskej izby

Detská izba pre dvoch malých súrodencov poskytuje všetko, čo jeho obyvatelia potrebujú. Netradične riešenú „poschodovú“ posteľ, kopec úložného priestoru, miesto na hranie aj pracovné stoly. Realizácia vznikla v spolupráci s TV JOJ a mohli ste ju vidieť  v Novom bývaní dizajn. Náš kúsok práce môžete vidieť na nábytku na mieru, ktorý je dizajnovo nadčasový a deti z neho určite tak skoro nevyrastú. Video realizácie si môžete pozrieť nižšie.

Všetky realizácie s TV JOJ

Moderný drevený nábytok do obývačky

V tejto modernej obývačke dominuje príjemný a originálny drevený nábytok, ktorý vyvažuje biele steny s sivú dlažbu. Dominantou je najmä drevený konferenčný stolík a originálna knižnica na mieru.

Moderná predsieň na mieru

Kombinácia bielej a dreva zaručuje nadčasovosť a univerzálnosť. Výroba predsiene na mieru dala zase priestor vyhrať sa s kreatívnymi výrezmi, ktoré slúžia ako polička na kľúče a topánkovník.

Drevená vinotéka

Vlastná vinotéka vo vlastnej pivnici, kto by po niečom takom netúžil! Takýto priestor bolo potrebné už „iba“ vkusne zariadiť na mieru vyrábanou drevenou vinotékou, ktorá ukrýva archívne poklady vhodné na večerné posedenia.

Biela drevená vitrína do obývačky

Hľadáte originálny nábytok, ktorý nebude mať nikto okrem vás? Aj táto vitrína do obývačky bola vyrobená na mieru pre zákazníka a vytvorila tak priestor s jedinečným charakterom. Veríme, že kvalitný materiál dreva a spracovanie do vintage štýlu očarí aj ostatných.

Drevená skrinka do kúpeľne

Myslíte si, že drevo nepatrí do kúpeľne? Radi vás presvedčíme o opaku. Táto drevená skrinka bola vyrobená na mieru práve do vlhkého prostredia kúpeľne, preto je špeciálne povrchovo upravená, aby odolávala času aj nečasu.

Drevené umývadlo

Drevený stolík úžasne dopĺňa kamenné umývadlo a kameňom obložené steny. Rustikálny charakter priestoru si priam vyžadoval originálne riešenie s priznaným drevom, pre vlhkosť priestoru bol však materiál špeciálne povrchovo upravený. Farba dreva ladí s výrazným zrkadlom a s dverami.