Realizácie

Uvažujete nad novou kuchyňou, vstavanou skriňou, kusom nábytku či rovno celou zmenou interiéru? Prezrite si naše úspešné realizácie a nechajte sa inšpirovať pri premene vašej domácnosti.

Referencie

Spätná väzba od našich zákazníkov je pre nás veľmi dôležitá, pretože nám zakaždým dodá kopec energie a chuti do ďalšej práce. Pozrite si zopár referencií, ktoré sme dostali od našich zákazníkov.

Vilo Rozboril

Vilo Rozboril

Od WSD máme doma vyrobených viacero kúskov. Interiérové dvere, šatníkové skrine, kuchynskú linku. Musím povedať, že najviac sa zabávam na návštevách u nás, keď hodnotia tieto nábytky, nevediac kto je výrobcom, so slovami: raz darmo, tí Taliani vedia tieto veci vyrábať :). Aké je ich prekvapenie, keď im oznámime, že títo “Taliani” sú čistokrvní Slováci z Bardejova. So všetkými vecami sme zatiaľ s manželkou maximálne spokojní a môžete mi veriť, že ak by tomu tak nebolo, nestrácal by som čas vypisovaním pochvál, na to som ja príliš tvrdá palica. Bardejovčania, držíme palce.

Tyrkysovo-červená detská izba na mieru

Spolupráca s TV JOJ

Dizajnová detská izba pre dvoch chlapcov s rozdielnymi záľubami splnila predstavy oboch z nich. Realizácia vznikla v spolupráci s TV JOJ a architektom Michalom Skrakom.

Detská izba s poschodovou posteľou uprostred

Spolupráca s TV JOJ

Originálna detská izba s poschodovou posteľou uprostred izby vznikla v spolupráci s TV JOJ a architektom Michalom Skrakom.

Svetlý nábytok do detskej izby

Spolupráca s TV JOJ

Detský, no zároveň nadčasový nábytok do detskej izby bude slúžiť malým súrodencom dlho. Realizáciu ste mohli vidieť v Novom bývaní dizajn.

Drevený nábytok do vintage interiéru

Spolupráca s TV JOJ

Nábytok na mieru od našich stolárov dotvára návrh interiéru Michala Skraka.

Biela kuchyňa s vintage nádychom

Spolupráca s TV JOJ

Originálna kuchyňa vo vintage štýle, ktorá vznikla v spolupráci s TV JOJ.

Lesklá červená kuchyňa
Lesklá červená kuchyňa

Majka (Prešov)

Pre návrh a výrobu mojej kuchynskej linky som si vybrala štúdio WSD a som nadmieru spokojná. V prvom rade musím vyzdvihnúť ochotu a milý prístup k zákazníkom, profesionálnosť, široký výber materiálov a kvalitu práce.

Chlapčenská podkrovná detská izba
Chlapčenská izba

Zuzka (Bardejov)

S kvalitou práce a s prístupom sme boli veľmi spokojní a dúfame, že ani pri ďalších objednávkach nás táto firma nesklame. Teším sa na ďalšiu spoluprácu a všetkým odporúčam.

Sivá podkrovná detská izba
Podkrovná detská izba

Zuzana (Bardejov)

Kvalitne, rýchlo, spoľahlivo. Izba vyzerá super. Firmu vrelo odporúčame.