Realizácie

Uvažujete nad novou kuchyňou, vstavanou skriňou, kusom nábytku či rovno celou zmenou interiéru? Prezrite si naše úspešné realizácie a nechajte sa inšpirovať pri premene vašej domácnosti.

Referencie

Spätná väzba od našich zákazníkov je pre nás veľmi dôležitá, pretože nám zakaždým dodá kopec energie a chuti do ďalšej práce. Pozrite si zopár referencií, ktoré sme dostali od našich zákazníkov.

Tyrkysovo-červená detská izba na mieru

Spolupráca s TV JOJ

Dizajnová detská izba pre dvoch chlapcov s rozdielnymi záľubami splnila predstavy oboch z nich. Realizácia vznikla v spolupráci s TV JOJ a architektom Michalom Skrakom.

Vilo Rozboril

Vilo Rozboril

Od WSD máme doma vyrobených viacero kúskov. Interiérové dvere, šatníkové skrine, kuchynskú linku. Musím povedať, že najviac sa zabávam na návštevách u nás, keď hodnotia tieto nábytky, nevediac kto je výrobcom, so slovami: raz darmo, tí Taliani vedia tieto veci vyrábať :). Aké je ich prekvapenie, keď im oznámime, že títo “Taliani” sú čistokrvní Slováci z Bardejova. So všetkými vecami sme zatiaľ s manželkou maximálne spokojní a môžete mi veriť, že ak by tomu tak nebolo, nestrácal by som čas vypisovaním pochvál, na to som ja príliš tvrdá palica. Bardejovčania, držíme palce.

Detská izba s poschodovou posteľou uprostred

Spolupráca s TV JOJ

Originálna detská izba s poschodovou posteľou uprostred izby vznikla v spolupráci s TV JOJ a architektom Michalom Skrakom.

Svetlý nábytok do detskej izby

Spolupráca s TV JOJ

Detský, no zároveň nadčasový nábytok do detskej izby bude slúžiť malým súrodencom dlho. Realizáciu ste mohli vidieť v Novom bývaní dizajn.

Biela kuchyňa s vintage nádychom

Spolupráca s TV JOJ

Originálna kuchyňa vo vintage štýle, ktorá vznikla v spolupráci s TV JOJ.

Lesklá červená kuchyňa
Lesklá červená kuchyňa

Majka (Prešov)

Pre návrh a výrobu mojej kuchynskej linky som si vybrala štúdio WSD a som nadmieru spokojná. V prvom rade musím vyzdvihnúť ochotu a milý prístup k zákazníkom, profesionálnosť, široký výber materiálov a kvalitu práce.