Čo pre vás robíme?

"Domov je miestom,
kde sa človek rád vracia."

Každý z nás má vlastné predstavy o bývaní. Niekto je minimalista a milovník moderného dizajnu, iný sa cíti ako doma iba v rustikálne zariadenom interiéri. Nech už sú vaše preferencie akékoľvek, myslíme si, že nikdy nie je neskoro splniť si sen o bývaní.

 

Pri návrhu kladieme dôraz na vaše predstavy, dispozíciu priestoru a v neposlednom rade na praktickosť. Nebojíme sa prísť s kreatívnymi nápadmi, využívať efektné materiály či vytvoriť vám nábytok na mieru.

Naše služby

Od vstavanej skrine a kuchyne až po kompletné zariadenie interiéru - u nás nájdete všetko, čo vám pomôže z domu a bytu vytvoriť domov.
01

Stretnutie

Pri prvom stretnutí vás necháme rozprávať, aby sme zistili, čo sa vám páči, aký štýl uprednostňujete a aké sú vaše základné predstavy.
02

Obhliadka priestoru a zamerianie

Druhé stretnutie si dáme u vás doma, aby sme pocítili atmosféru priestoru naživo a vedeli si lepšie predstaviť možnosti zariadenia. Zároveň odmeriame všetky potrebné rozmery.
03

3D vizualizácia

Návrh interiéru najskôr uvidíte vo forme 3D vizualizácie, ktorú budete mať možnosť pripomienkovať ešte pred začatím prác.
04

Montáž a zariaďovanie

Hotovú kuchyňu, dvere, schody, nábytok a doplnky vám prídu zmontovať a nainštalovať naši školení montážnici. Termín montáže a časový odhad si dopredu dohodneme.
05

Servis

Interiér tvoríme na mieru a kvalitne, aby ste sa z neho mohli tešiť čo najdlhšie. K dispozícii sme vám však aj v budúcnosti - v prípade záručného aj pozáručného servisu.

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Máte záujem o novú kuchyňu? Obývačku? Kvalitný nábytok podľa vašich predstáv? Alebo chcete 3D návrh vášho nového bývania? Neváhajte a vyžiadajte si cenovú ponuku.