O nás

Firma WSD vznikla v roku 2013 a naším hlavným cieľom bolo spojiť návrh kvalitného dizajnu nábytku s jeho výrobou.

Zákazník na prvom mieste

V prvom rade počúvame požiadavky zákazníka o nábytku, ktorý by vdýchol jeho domovu nový život a zhmotnil jeho predstavy o bývaní. Následne navrhujeme optimálne riešenie z dizajnového, materiálového i funkčného hľadiska pre celý rozsah dodávok nábytku od kuchýň cez obývacie steny, detské izby, schody, dvere, vstavané skrine i iný nábytok na mieru. To všetko podľa priania zákazníka v štýle, ktorý mu je najviac blízky, či sú to moderné riešenia, alebo rustikálny a vintage štýl.

 

Matúš Vilček architekt WSD

Postaráme sa o všetko

Poskytujeme celý komplex služieb od samotného dizajnového návrhu, grafického spracovania, poradenstva až cez realizáciu nábytku a interiérov vrátane dovozu, montáže a záručného aj pozáručného servisu na zariadenia a spotrebiče.

Starostlivo vyberáme kvalitné materiály a doplnky od popredných výrobcov značkových kovaní. Naši zruční stolári vyrábajú jednotlivé diely na nových, moderných, počítačom riadených obrábacích strojoch pre dosiahnutie vysokej kvality a najvyššej presnosti pri opracovaní materiálov.

 

WSD interiérové štúdio materiály

Spoznajte náš tím

Milovať svoju prácu je základnou podmienkou na to, aby ju človek robil dobre. Nám sa podarilo za posledné roky vytvoriť skvelý tím ľudí – architektov, dizajnérov, stolárov i montérov. Každý je jedným dielikom skladačky, ktorá vytvára nakoniec obraz spokojného zákazníka. Len spoločnou súhrou vytvárame skutočný výsledok.

 

Ing. Matúš Vilček

- Interiérový dizajnér

 

Štúdio Bardejov

Ing. arch. Miloš Hájnik

- Interiérový dizajnér

 

Štúdio Košice

Ing. Denisa Dorinová

- Interiérová dizajnérka

 

Štúdio Prešov

Zdenka Fialová

- Interiérová dizajnérka

 

Štúdio Bratislava

Naše služby

Od vstavanej skrine a kuchyne až po kompletné zariadenie interiéru - u nás nájdete všetko, čo vám pomôže z domu a bytu vytvoriť domov.
01

Stretnutie

Pri prvom stretnutí vás necháme rozprávať, aby sme zistili, čo sa vám páči, aký štýl uprednostňujete a aké sú vaše základné predstavy.
02

Obhliadka priestoru a zamerianie

Druhé stretnutie si dáme u vás doma, aby sme pocítili atmosféru priestoru naživo a vedeli si lepšie predstaviť možnosti zariadenia. Zároveň odmeriame všetky potrebné rozmery.
03

3D vizualizácia

Návrh interiéru najskôr uvidíte vo forme 3D vizualizácie, ktorú budete mať možnosť pripomienkovať ešte pred začatím prác.
04

Montáž a zariaďovanie

Hotovú kuchyňu, dvere, schody, nábytok a doplnky vám prídu zmontovať a nainštalovať naši školení montážnici. Termín montáže a časový odhad si dopredu dohodneme.
05

Servis

Interiér tvoríme na mieru a kvalitne, aby ste sa z neho mohli tešiť čo najdlhšie. K dispozícii sme vám však aj v budúcnosti - v prípade záručného aj pozáručného servisu.

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Máte záujem o novú kuchyňu? Obývačku? Kvalitný nábytok podľa vašich predstáv? Alebo chcete 3D návrh vášho nového bývania? Neváhajte a vyžiadajte si cenovú ponuku.