O nás

Firma WSD vznikla v roku 2013 a naším hlavným cieľom bolo spojiť návrh kvalitného dizajnu nábytku s jeho výrobou.

Zákazník na prvom mieste

V prvom rade počúvame požiadavky zákazníka o nábytku, ktorý by vdýchol jeho domovu nový život a zhmotnil jeho predstavy o bývaní. Následne navrhujeme optimálne riešenie z dizajnového, materiálového i funkčného hľadiska pre celý rozsah dodávok nábytku od kuchýň cez obývacie steny, detské izby, schody, dvere, vstavané skrine i iný nábytok na mieru. To všetko podľa priania zákazníka v štýle, ktorý mu je najviac blízky, či sú to moderné riešenia, alebo rustikálny a vintage štýl.

 

Matúš Vilček architekt WSD

Postaráme sa o všetko

Poskytujeme celý komplex služieb od samotného dizajnového návrhu, grafického spracovania, poradenstva až cez realizáciu nábytku a interiérov vrátane dovozu, montáže a záručného aj pozáručného servisu na zariadenia a spotrebiče.

Starostlivo vyberáme kvalitné materiály a doplnky od popredných výrobcov značkových kovaní. Naši zruční stolári vyrábajú jednotlivé diely na nových, moderných, počítačom riadených obrábacích strojoch pre dosiahnutie vysokej kvality a najvyššej presnosti pri opracovaní materiálov.

 

Lucia Pončáková dizajnérka WSD

Spoznajte náš tím

Milovať svoju prácu je základnou podmienkou na to, aby ju človek robil dobre. Nám sa podarilo za posledné roky vytvoriť skvelý tím ľudí – architektov, dizajnérov, stolárov i montérov. Každý je jedným dielikom skladačky, ktorá vytvára nakoniec obraz spokojného zákazníka. Len spoločnou súhrou vytvárame skutočný výsledok.

 

Lucia Pončáková

- Interiérová dizajnérka

 

Štúdio Prešov
0948 717 085

Ing. Matúš Vilček

- Interiérový dizajnér

 

Štúdio Bardejov

0911 469 992