Detská izba v bielom štýle

Tyrkysovo-červená detská izba na mieru

Detská izba pre dvoch chlapcov s rozdielnymi záľubami bola orieškom, ktorý hravo rozlúskol architekt Michal Skrak. My sme sa, ako obvykle, chopili výroby nábytku na mieru. Výsledkom je dizajnovo zariadená tyrkysovo-červená detská izba, ktorá bude robiť radosť a slúžiť, aj keď chlapci vyrastú. Dominantou je netradičná poschodová posteľ, kde má každý z chlapcov svoj kútik, spoločným miestom na hranie je priestor pod vrchnou posteľou. Písacie stoly sú prakticky navrhnuté pri oknách, nechýba ani veľa úložného priestoru a dostatok miesta na hranie.

Túto realizáciu ste mohli vidieť aj v TV JOJ v relácii Nové bývanie dizajn. Pozrieť si ju môžete z archívu na videu nižšie.

Všetky realizácie s TV JOJ

Biela detská izba na mieru s vyvýšeným miestom

Detská izba nemusí hýriť farbami, aby bola hravá a útulná. Biela farba má mnoho výhod – jednou z nich je optické šetrenie priestoru, ale aj pocit čistoty a univerzálnosť. Biely nábytok na mieru prakticky vypĺňa priestor izby a poskytuje plnohodnotné miesto na spanie, hranie aj učenie. Zaujímavým spôsobom je riešený priestor nad skriňami, vysoké stropy nám umožnili vytvoriť vyvýšený priestor na hranie s príjemným výhľadom. Prekvapí aj množstvo úložného priestoru – nielen vstavané skrine na mieru, ale aj množstvo skriniek a šuplíčkov pod oknami, pod posteľou či v schodoch.

Detská izba s poschodovou posteľou uprostred

Poschodová posteľ uprostred izby? Prečo nie! To si povedal architekt Michal Skrak a s návrhom súhlasili aj rodičia. Na vytvorení tohto originálneho nábytku na mieru sa už podieľali naši stolári z WSD a ako bolo vidno na tvárach rodičov aj detí, všetci boli s výsledkom práce spokojní. Takéto umiestnenie nábytku je síce neštandardné, ale práve týmto originálnym riešením sa podarilo rozdeliť jednu izbu pre dve sestry bez priečky a tak, aby bol priestor čo najlepšie využitý a poskytoval aj súkromie. Túto realizáciu ste mohli vidieť aj v TV JOJ v relácii Nové bývanie dizajn. Pozrieť si ju môžete z archívu na videu nižšie.

Všetky realizácie s TV JOJ

Svetlý nábytok do detskej izby

Detská izba pre dvoch malých súrodencov poskytuje všetko, čo jeho obyvatelia potrebujú. Netradične riešenú „poschodovú“ posteľ, kopec úložného priestoru, miesto na hranie aj pracovné stoly. Realizácia vznikla v spolupráci s TV JOJ a mohli ste ju vidieť  v Novom bývaní dizajn. Náš kúsok práce môžete vidieť na nábytku na mieru, ktorý je dizajnovo nadčasový a deti z neho určite tak skoro nevyrastú. Video realizácie si môžete pozrieť nižšie.

Všetky realizácie s TV JOJ

Dievčenské detské izby v neutrálnych farbách

Dve podobné dievčenské detské izby, ktoré sa však líšia v detailoch, poskytujú príjemný osobný priestor pre každý vek. Nábytok na mieru a doladenie doplnkov bude tešiť ešte roky.

Bielo-modrý nábytok do spálne

Modrá farba sa do spálne mimoriadne hodí, nemusíte však hneď premaľovať celé steny. Jednoduchú spálňu ozvláštni nábytok so štipkou modrej, aby ste sa cítili výnimočne a moderne.

Ružová detská izba s dreveným nábytkom

Ružová – sen každej malej princeznej, a postrach mnohých rodičov. Aj ružová však môže vyzerať vkusne a zároveň tešiť dievčenské srdiečko. V tomto prípade sme izbu zariadili detským nábytkom na mieru z prírodného dreva s ladiacimi ružovými úchytkami.