Priestranná kuchyňa spojená s obývačkou

Priestranná kuchyňa s nádychom moderných prvkov poskytuje dostatok úložného priestoru aj tam, kde by ste ho nečakali. Veľká pracovná doska zabezpečí pohodlné varenie nedeľného obeda. Jedálenský stôl má perfektné umiestnenie, priamo v strede miestnosti. Štýlová obývacia miestnosť je zladená do jemných a svetlých farieb. Celá miestnosť je priestranná, svetlá, štýlová a zároveň tak trochu minimalistická. Schody vedú do vrchnej časti miestnosti a posyktujú miestno pre oddych alebo detskú zábavu na sieti.

Vizualizácia – Moderná jednoduchá kuchyňa

Kuchyňa v modernom a jednoduchom štýle. Z dôvodu maximalizácie využitia priestoru sme zvolili zapustenie kuchynských skriniek od prízemnej časti až po strop. Vhodne zvolenými drevenými lamelami sme zároveň dosiahli optické oddelenie kuchynskej časti od obývacieho priestoru.

Vizualizácia – kuchyňa s jedálňou

Spoločný priestor kuchyne, jedálne a obývacej časti s vytvorením pracovného kúta v modernom štýle. Dominantou kuchyne je sivá linka s drevenou pracovnou doskou, ktorá plynule prechádza do kuchynského polostrova a vytvára priestor pre jedálenské sedenie. Farebne sme zvolili tmavý šedý obklad a zemné farebné prvky odtieňov šedej v kombinácii s dreveným dekorom.

Vizualizácia – kuchyňa s obývačkou

Vizualizácia spoločného priestoru obývačky s kuchyňou v rámci rekreačného objektu. Zamerali sme sa na funkčné a praktické využitie priestoru na sezónne, prípadne celoročné bývanie. Atypický nábytok bol navrhnutý na mieru, s dôrazom na využitie drevených prvkov v kombinácii s čiernym odtieňom.

Biela kuchyňa s drevenými dvierkami

Moderná kuchyňa, ktorú sme obohatili o drevené dvierka s vnútornými tvarovanými úchytmi. Kombinácia dreva a bielej vytvára príjemnú atmosféru, ktorú dopĺňa bohato presvetlená časť s prechodom na terasu.

Moderná kuchyňa do L so vstavanými úchytkami

Kombinácia bielej farby a dreva je obľúbencom nielen dizajnérov, ale aj samotných obyvateľov. Zakaždým však môže mať iný ráz – škandinávsky, rustikálny, natur, minimalistický… V tomto prípade očarí teplý odtieň použitého dreva, ako aj dizajnové vstavané úchytky na kuchynskej linke. Kuchyňa do L poskytuje množstvo úložného priestoru a ponecháva priestor otvorený, vzdušný.

Biela kuchyňa s vintage nádychom

Minimalizmus, avšak aj príjemné teplo domova sa nesie nielen touto kuchyňou, ale aj jedálenskou časťou a obývačkou, na ktorú kuchyňa nadväzuje. Svetlé farby sú doplnené o dvierka a drevené steny so štruktúrou či o zaujímavú zástenu za kuchynskou linkou. Aj detaily ako svietidlá či netradičné stoličky dotvárajú originálny priestor, ktorý vznikol v spolupráci s TV JOJ a architektom Michalom Skrakom.

Diel nového bývania, v ktorom sa tento interiér realizoval, nájdete nižšie.

Všetky realizácie s TV JOJ

Moderná biela kuchyňa do U

Jednoduchá, moderná a zároveň veľmi príjemná a priestranná kuchyňa ukrýva okrem bežného úložného priestoru aj ďalšie vychytávky. Špajza, do ktorej sa dostaneme cez dvere na kuchynskej stene, malá vinotéka, špeciálne elektrické zástrčky či efektné podsvietenie linky ponúkajú niečo navyše a robia tak kuchyňu ešte originálnejšou a osobnejšou.

Biela rohová kuchyňa s drevom

Jednoduché farby bielej a dreva zvolené pri realizácii tejto kuchyne nechajú vyniknúť otvorený priestor, ktorý byt ponúka. Kuchyňa ďalej nadväzuje na obývačku cez drevený jedálenský stôl na mieru, za ktorý sa zmestí naozaj celá rodina.

Nadčasová biela kuchyňa

Farba, ktorá sa neopozerá, a materiál, ktorý vydrží. To charakterizuje nadčasovú kuchyňu v matnej bielej, ktorá v sebe spája niečo moderné a niečo vintage. Farebným ozvláštnením sú žlté doplnky a šedo-modrá stena, ktoré výborne dopĺňajú atmosféru kuchyne.