Elegantná biela kuchyňa

Elegancia v čistote bielych tónov – naša najnovšia realizácia v Lomnici je biela kuchyňa, ktorá spojuje moderný dizajn s funkčnosťou. Voľte jednoduchosť a krásu v jednom a nechajte nás vytvoriť pre vás priestor, kde sa stretnú estetika a pohodlie.

Moderná biela kuchyňa

Štýlová biela kuchyňa

Kuchyňa je srdcom domova a jej dizajn má veľký vplyv na celkovú atmosféru a pohodlie. Kombinácia bielej farby a mramoru je nadčasová a obľúbená nielen medzi dizajnérmi, ale aj medzi samotnými obyvateľmi. Drevená podlaha prináša do priestoru prírodný a útulný pocit, zatiaľ čo biele farby dodávajú kuchyni ľahkosť a sviežosť.

Moderná kuchyňa s úložným priestorom

V jednoduchosti je krása. Jednoduché farby bielej, dreva a kameňa zvolené pri realizácii tejto kuchyne nechajú vyniknúť otvorený priestor, ktorý byt ponúka. Kuchyňa ďalej nadväzuje na obývačku a vytvára príjemne teplo domova. Šikorne zapracované úložné priestory poskytujú kuchyni maximálnu voľnosť v pohybe.

Biela kuchyňa spojená obývačkou

Biela s drevom je krásna kombinácia, ktorá nikdy neomrzí. Otvorí aj malý priestor kuchyne, pričom nechá priestor na farebné doplnky. Jednoduchá a praktická kuchyňa je spojená s obývačkou a tak si spoločne chvíle s rodinou užijeme na jednom mieste.

Priestranná kuchyňa spojená s obývačkou

Priestranná kuchyňa s nádychom moderných prvkov poskytuje dostatok úložného priestoru aj tam, kde by ste ho nečakali. Veľká pracovná doska zabezpečí pohodlné varenie nedeľného obeda. Jedálenský stôl má perfektné umiestnenie, priamo v strede miestnosti. Štýlová obývacia miestnosť je zladená do jemných a svetlých farieb. Celá miestnosť je priestranná, svetlá, štýlová a zároveň tak trochu minimalistická. Schody vedú do vrchnej časti miestnosti a posyktujú miestno pre oddych alebo detskú zábavu na sieti.

Biela kuchyňa s drevenými dvierkami

Moderná kuchyňa, ktorú sme obohatili o drevené dvierka s vnútornými tvarovanými úchytmi. Kombinácia dreva a bielej vytvára príjemnú atmosféru, ktorú dopĺňa bohato presvetlená časť s prechodom na terasu.

Moderná kuchyňa do L so vstavanými úchytkami

Kombinácia bielej farby a dreva je obľúbencom nielen dizajnérov, ale aj samotných obyvateľov. Zakaždým však môže mať iný ráz – škandinávsky, rustikálny, natur, minimalistický… V tomto prípade očarí teplý odtieň použitého dreva, ako aj dizajnové vstavané úchytky na kuchynskej linke. Kuchyňa do L poskytuje množstvo úložného priestoru a ponecháva priestor otvorený, vzdušný.

Biela kuchyňa s vintage nádychom

Minimalizmus, avšak aj príjemné teplo domova sa nesie nielen touto kuchyňou, ale aj jedálenskou časťou a obývačkou, na ktorú kuchyňa nadväzuje. Svetlé farby sú doplnené o dvierka a drevené steny so štruktúrou či o zaujímavú zástenu za kuchynskou linkou. Aj detaily ako svietidlá či netradičné stoličky dotvárajú originálny priestor, ktorý vznikol v spolupráci s TV JOJ a architektom Michalom Skrakom.

Diel nového bývania, v ktorom sa tento interiér realizoval, nájdete nižšie.

Všetky realizácie s TV JOJ

Moderná biela kuchyňa do U

Jednoduchá, moderná a zároveň veľmi príjemná a priestranná kuchyňa ukrýva okrem bežného úložného priestoru aj ďalšie vychytávky. Špajza, do ktorej sa dostaneme cez dvere na kuchynskej stene, malá vinotéka, špeciálne elektrické zástrčky či efektné podsvietenie linky ponúkajú niečo navyše a robia tak kuchyňu ešte originálnejšou a osobnejšou.