Priestranná kuchyňa spojená s obývačkou

Priestranná kuchyňa s nádychom moderných prvkov poskytuje dostatok úložného priestoru aj tam, kde by ste ho nečakali. Veľká pracovná doska zabezpečí pohodlné varenie nedeľného obeda. Jedálenský stôl má perfektné umiestnenie, priamo v strede miestnosti. Štýlová obývacia miestnosť je zladená do jemných a svetlých farieb. Celá miestnosť je priestranná, svetlá, štýlová a zároveň tak trochu minimalistická. Schody vedú do vrchnej časti miestnosti a posyktujú miestno pre oddych alebo detskú zábavu na sieti.

Vizualizácia – kuchyňa s jedálňou

Spoločný priestor kuchyne, jedálne a obývacej časti s vytvorením pracovného kúta v modernom štýle. Dominantou kuchyne je sivá linka s drevenou pracovnou doskou, ktorá plynule prechádza do kuchynského polostrova a vytvára priestor pre jedálenské sedenie. Farebne sme zvolili tmavý šedý obklad a zemné farebné prvky odtieňov šedej v kombinácii s dreveným dekorom.

Vizualizácia – kuchyňa s obývačkou

Vizualizácia spoločného priestoru obývačky s kuchyňou v rámci rekreačného objektu. Zamerali sme sa na funkčné a praktické využitie priestoru na sezónne, prípadne celoročné bývanie. Atypický nábytok bol navrhnutý na mieru, s dôrazom na využitie drevených prvkov v kombinácii s čiernym odtieňom.