Moderná obývačka spojená s kuchyňou

Obývacia izba, ktorá prináša do vášho domova dokonalú rovnováhu medzi moderným dizajnom a prírodnou eleganciou. Táto izba je viac než iba miesto na odpočinok, je to priestor, kde sa línie a tvary stretávajú s príjemným dreveným teplom. Svetelné prvky dopĺňajú atmosféru a prírodné prvky vytvárajú pohodový pocit. Obývacia izba, ktorá inšpiruje k relaxu a kreativite. Skúsenosť spojená s designom vytvorí priestor, ktorý sa stane srdcom vášho domova.

Moderná obývačka v tmavom štýle

Zariadenie tohto domu zaujme už na prvý pohľad. Hoci sa nesie v modernom štýle, je z neho cítiť teplo domova. Neutrálne farby bielej, sivej či čiernej sú doplnené kvalitným drevom, teplým osvetlením a modernými prvkami. Priestor je ideálne využitý a podľa predstáv majiteľov. Bonusom pri takejto realizácii sú skryté úložné priestory.

Obývačka s nádychom luxusu

Štýlová obývačka, v ktorej bude mať celá rodina dostatok priestoru pre spoločne strávené chvíle. Odtiene tmavej v spojení s drevom dodávajú celému interiéru nádych luxusu a otvorený priestor výbornú svetelnosť.

Biela kuchyňa spojená obývačkou

Biela s drevom je krásna kombinácia, ktorá nikdy neomrzí. Otvorí aj malý priestor kuchyne, pričom nechá priestor na farebné doplnky. Jednoduchá a praktická kuchyňa je spojená s obývačkou a tak si spoločne chvíle s rodinou užijeme na jednom mieste.

Priestranná kuchyňa spojená s obývačkou

Priestranná kuchyňa s nádychom moderných prvkov poskytuje dostatok úložného priestoru aj tam, kde by ste ho nečakali. Veľká pracovná doska zabezpečí pohodlné varenie nedeľného obeda. Jedálenský stôl má perfektné umiestnenie, priamo v strede miestnosti. Štýlová obývacia miestnosť je zladená do jemných a svetlých farieb. Celá miestnosť je priestranná, svetlá, štýlová a zároveň tak trochu minimalistická. Schody vedú do vrchnej časti miestnosti a posyktujú miestno pre oddych alebo detskú zábavu na sieti.

Moderná biela obývačka

Moderný priestor obývačky, ktorý pozvoľna nadväzuje na kuchyňu, sme zariadili minimalistickým bielym nábytkom na mieru. Obývacia izba poskytuje dostatok priestoru na relax aj na jedálenský stôl. Farebné prevedenie je nadčasové a zároveň veľmi príjemné, celý interiér vizuálne „zohrievajú“ kamenné obklady. Ak máte prázdnu izbu a neviete čo s ňou, radi sa chopíme novej výzvy. 🙂