Interiérové dvere – teplý odtieň dreva

Jednoduché, avšak kvalitne vypracované dvere z našej realizácie dopĺňajú teplý odtieň podlahy a dizajnovo nadväzujú na nábytok v kuchyni a predsieni. Celý interiér pôsobí moderne a ucelene, zároveň však útulne a domácky.

Posuvné dvere – drevodekor

Posuvné dvere z predsiene na chodbu sú štýlové a zároveň šetria miesto, ktoré by bolo pri otváracích dverách nepochybne menšie. Farba dekoru bola zvolená tak, aby ladila s podlahou a ostatnými drevenými prvkami v domácnosti.

Jednoduché biele interiérové dvere

Pri tomto vzdušnom a priestrannom interiéri boli jednoduché biele dvere prvou voľbou. Zachovávajú minimalizmus a sú elegantným riešením aj v prípade výraznejších farieb doplnkov v budúcnosti. Zaujímavosťou sú posuvné tabuľové dvere bez viditeľných koľajničiek, ktoré vedú do špajze.

Drevené schody s podsvietením

Schody tvoria dôležitú súčasť domu. Veď po nich kráčame každý deň a mali by nás tešiť rovnako ako zvyšok zariadenia. Kvalitne vyhotovené interiérové schody z masívu a s podsvietením sú ukážkou toho, ako môže vyzerať vaše vysnívané schodisko.

Tmavé drevené schody s bielou

Elegantný tmavý odtieň dreva si tieto schody naozaj môžu dovoliť. Kombinované sú s bielou farbou, ako na stenách, tak aj na schodoch, a vytvárajú pocit tepla a domova. Schody navyše krásne ladia s odtieňom dreva na dverách.

Moderné drevené schody

Aj prírodný materiál ako drevo môže pôsobiť veľmi moderne. Tieto drevené schody s nerezovým zábradlím potešia milovníkov moderného dizajnu, ktorý však stále pôsobí domácky.

Biele interiérové dvere s drevom

Dvere tvoria nevyhnutnú súčasť našich domovov. V tomto prípade sme ich však povýšili na krásny kus nábytku, ktorý ladí so schodiskom aj s farbou podlahy. Radi splníme aj vaše jedinečné predstavy o interiérových dverách! 😉

Vintage biele drevené schody

Každý má predstavu o bielej farbe odlišnú. Matná, s lakovaným povrchom či vo vintage štýle ošúchaného dreva? V tomto prípade sme išli cestou vintage, aby samonosné biele schody pasovali k zvyšku zariadenia a spĺňali požiadavku majiteľov.

Biele interiérové dvere so sklom

Aj v tomto prípade sme stavili na farebnú kombináciu bielej so svetlým drevom. Interiérové dvere pôsobia minimalisticky, ozvláštňujú ich však drevené zárubne vo farbe podlahy.