Elegantné biele schody s nádychom dreva

Schodisko, ktoré vás prevedie medzi dvoma svetmi – čistotou bieleho a teplom dreva. Naša realizácia spojila moderný dizajn so zvonom prírody. Elegantné svetlá hrajú s tieniami a stena z rastlín prináša živý dotyk do každého kroku. Zvýraznite krásu vášho interiéru týmto jedinečným schodiskom, ktoré je viac než len spojením úrovní. Je to cesta, ktorá inšpiruje.

Drevené dvere na mieru

Zelené drevené dvere

Drevené schody na mieru

Schody sú nielen praktickým prvkom v dome, ale aj významným dizajnovým prvkom. S našimi kvalitne vyhotovenými interiérovými schodmi z masívu môžete dosiahnuť úchvatný vzhľad vášho vysnívaného schodiska. Drevené schody prinášajú do interiéru prírodný a teplý pocit. Ich pevnosť a odolnosť zaručujú ich dlhú životnosť a trvanlivosť.

Drevené schody v bielom interiéri

Štýlový obklad steny

Drevený obklad steny s elegantným rohovým oblúkom a vsadenými dverami do wc a kúpelne.

Interiérové dvere – teplý odtieň dreva

Jednoduché, avšak kvalitne vypracované dvere z našej realizácie dopĺňajú teplý odtieň podlahy a dizajnovo nadväzujú na nábytok v kuchyni a predsieni. Celý interiér pôsobí moderne a ucelene, zároveň však útulne a domácky.

Posuvné dvere – drevodekor

Posuvné dvere z predsiene na chodbu sú štýlové a zároveň šetria miesto, ktoré by bolo pri otváracích dverách nepochybne menšie. Farba dekoru bola zvolená tak, aby ladila s podlahou a ostatnými drevenými prvkami v domácnosti.

Jednoduché biele interiérové dvere

Pri tomto vzdušnom a priestrannom interiéri boli jednoduché biele dvere prvou voľbou. Zachovávajú minimalizmus a sú elegantným riešením aj v prípade výraznejších farieb doplnkov v budúcnosti. Zaujímavosťou sú posuvné tabuľové dvere bez viditeľných koľajničiek, ktoré vedú do špajze.

Drevené schody s podsvietením

Schody tvoria dôležitú súčasť domu. Veď po nich kráčame každý deň a mali by nás tešiť rovnako ako zvyšok zariadenia. Kvalitne vyhotovené interiérové schody z masívu a s podsvietením sú ukážkou toho, ako môže vyzerať vaše vysnívané schodisko.