Vstavaná skrina na mieru

Biela detská izba

Predsieň s nábytkom na mieru

Priestranná predsieň poskytuje dostatok úložného priestoru, vďaka ktorému môžete zimné bundy a topánky šikovne skryť. Závesné vešiaky pre pohodlné zavesenie búnd a pohodlné sedenie pri obúvaní. Poličky môžu slúžiť na obloženie potrebných vecí alebo na zkrášlenie priestoru modernými doplnkami.

Priestorný biely šatník a skrine

Na požiadavku klienta sme navrhli vstavaný šatník, ktorý sme vytvorili s dôrazom na dostatok priestoru a jeho efektívne využitie. V ostatných priestoroch sme vytvorili niekoľko typov skríň, ktoré sme dizajnovo zladili so zariadením ostatných izieb (kuchyňa a obývačka).

Biele predsieňové skrine so vstavanými úchytkami

Šatníkové skrine majú v predsieni nepochybne praktické využitie, to však neznamená, že nemôžu zaujať aj dizajnom. Čisté línie a vstavané úchytky nadväzujú na kuchyňu, biela farba skríň vizuálne ponecháva otvorený priestor.

Predsieňová stena na mieru

Predsieňová stena naplno využíva priestor a poskytuje úložný priestor aj sedenie v jednom. Okrem topánkovníka, vešiakov a poličiek ukrýva rozvodovú skrinku, ku ktorej je jednoduchý prístup, a pritom nešpatí priestor. Samozrejmosťou je praktické podsvietenie.

Biele vstavané skrine

V jednoduchosti je krása, a to potvrdzujú minimalistické vstavané skrine, ktoré sme využili v rámci realizácie celého interiéru nového bytu. Nábytok alebo doplnky sa môžu časom meniť, no skrine budú vždy tvoriť univerzálnu súčasť, ktorá ladí so všetkým.

Drevená vstavaná skriňa do spálne

Výnimočná vstavaná skriňa z krásneho kusu dreva ladí nielen s posteľou, ale aj s osobným štýlom nových majiteľov. Využitie priestoru a praktické zrkadlá sú samozrejmosťou. Aj takto môže vyzerať vstavaná skriňa do spálne!

Drevená vstavaná skriňa do chodby

Výnimočná drevená vstavaná skriňa poskytuje v predsieni užitočný úložný priestor, no zároveň svojím vyhotovením tvorí dekoráciu priestoru. Praktické zrkadlo a bodové osvetlenie pomôžu vybrať si ten najlepší outfit do práce. 🙂

Vintage vstavané skrine

Vstavané skrine nemusia pôsobiť iba moderne. Tieto skrine vo vintage štýle vás ohromia! Dokonale ladia so zvyškom nábytku a ich kvalitné vyhotovenie bude tešiť dlhé roky. Aj takto môže vyzerať vaša nová skriňa. 😉