Tyrkysovo-červená detská izba na mieru

Detská izba pre dvoch chlapcov s rozdielnymi záľubami bola orieškom, ktorý hravo rozlúskol architekt Michal Skrak. My sme sa, ako obvykle, chopili výroby nábytku na mieru. Výsledkom je dizajnovo zariadená tyrkysovo-červená detská izba, ktorá bude robiť radosť a slúžiť, aj keď chlapci vyrastú. Dominantou je netradičná poschodová posteľ, kde má každý z chlapcov svoj kútik, spoločným miestom na hranie je priestor pod vrchnou posteľou. Písacie stoly sú prakticky navrhnuté pri oknách, nechýba ani veľa úložného priestoru a dostatok miesta na hranie.

Túto realizáciu ste mohli vidieť aj v TV JOJ v relácii Nové bývanie dizajn. Pozrieť si ju môžete z archívu na videu nižšie.

Všetky realizácie s TV JOJ

Vilo Rozboril

Detská izba s poschodovou posteľou uprostred

Poschodová posteľ uprostred izby? Prečo nie! To si povedal architekt Michal Skrak a s návrhom súhlasili aj rodičia. Na vytvorení tohto originálneho nábytku na mieru sa už podieľali naši stolári z WSD a ako bolo vidno na tvárach rodičov aj detí, všetci boli s výsledkom práce spokojní. Takéto umiestnenie nábytku je síce neštandardné, ale práve týmto originálnym riešením sa podarilo rozdeliť jednu izbu pre dve sestry bez priečky a tak, aby bol priestor čo najlepšie využitý a poskytoval aj súkromie. Túto realizáciu ste mohli vidieť aj v TV JOJ v relácii Nové bývanie dizajn. Pozrieť si ju môžete z archívu na videu nižšie.

Všetky realizácie s TV JOJ

Svetlý nábytok do detskej izby

Detská izba pre dvoch malých súrodencov poskytuje všetko, čo jeho obyvatelia potrebujú. Netradične riešenú „poschodovú“ posteľ, kopec úložného priestoru, miesto na hranie aj pracovné stoly. Realizácia vznikla v spolupráci s TV JOJ a mohli ste ju vidieť  v Novom bývaní dizajn. Náš kúsok práce môžete vidieť na nábytku na mieru, ktorý je dizajnovo nadčasový a deti z neho určite tak skoro nevyrastú. Video realizácie si môžete pozrieť nižšie.

Všetky realizácie s TV JOJ

Drevený nábytok do vintage interiéru

Nábytok na mieru dotvára štýlový, ale útulný vintage interiér v bielo-šedých tónoch. Obývačka nadväzuje na kuchyňu, ktorej dvierka ladia s drevenou TV stenou. Zariadenie tejto obývačky s kuchyňou vzniklo v spolupráci s TV JOJ a architektom Michalom Skrakom. Diel Nového bývania, v ktorom túto realizáciu nájdete, si môžete pozrieť  nižšie.

Všetky realizácie s TV JOJ

Biela kuchyňa s vintage nádychom

Minimalizmus, avšak aj príjemné teplo domova sa nesie nielen touto kuchyňou, ale aj jedálenskou časťou a obývačkou, na ktorú kuchyňa nadväzuje. Svetlé farby sú doplnené o dvierka a drevené steny so štruktúrou či o zaujímavú zástenu za kuchynskou linkou. Aj detaily ako svietidlá či netradičné stoličky dotvárajú originálny priestor, ktorý vznikol v spolupráci s TV JOJ a architektom Michalom Skrakom.

Diel nového bývania, v ktorom sa tento interiér realizoval, nájdete nižšie.

Všetky realizácie s TV JOJ

Lesklá červená kuchyňa

Toto odvážne farebné prevedenie nepochybne naštartuje chuť do jedla a urobí varenie ešte zábavnejším. Červenú výborne dopĺňa biela a šedá farba, matné sklo a neutrálna podlaha.

Chlapčenská podkrovná detská izba

Naším cieľom bolo zariadiť detskú izbičku tak, aby sa páčila najmä jeho obyvateľovi, aby poskytovala dostatok priestoru na oddych aj na hranie, a aby zároveň pôsobila moderne a esteticky. Prevažuje veselá modrá farba na stenách a neutrálny nábytok v odtieňoch bielej a svetlého dreva.

Sivá podkrovná detská izba

Nadčasové odtiene sivej a bielej budú moderné aj po rokoch a hodia sa ako do chlapčenskej, tak aj do dievčenskej izby. Izba poskytuje moderný a univerzálny základ, ktorý si deti môžu oživit vlastnými doplnkami.